שירותים

V מעניקה שירותים ופתרונות מקצועיים לרוכשי דירות, בעלי נכסים (קרקעות, מבנים ודירות) ושוכרים. בנוסף, מספקת החברה שירותי פיקוח בניה וניהול פרויקטים נדלניים.

התחדשות עירונית

צוות V מתמחה בייזום ובביצוע תהליכי התחדשות עירונית, לרבות התנהלות מול רשויות והשגת האישורים הנדרשים. הותק הרב של החברה, ניסיונה העשיר, איתנותה הכלכלית והאמון לו היא זוכה מצד המערכת הבנקאית, מקנים ללקוחותיה שקט נפשי.

נכסים לרכישה

V מציעה מגוון רחב של דירות למכירה, בפרויקטים שבנתה, ברחבי גוש דן. צוות החברה מלווה את הרוכשים, במשך כל התהליך, כדי לסייע בבחירת הנכס המתאים ביותר ולספק מידע וייעוץ מקצועיים. מאגר הדירות מתעדכן באופן שוטף.

נכסים לשכירות

בבעלותה של V מאגר נרחב של דירות להשכרה, בבניינים שנבנו על ידה. בזכות ניסיונו העשיר של צוות החברה בתכנון נכסים המיועדים להשכרה, מתאפיינות הדירות בפונקציונליות ובאטרקטיביות מרביות. כדי ליצור חווית מגורים אופטימלית, תוך שמירה על ערך הנכסים, משקיעה החברה משאבים רבים בתחזוקה שוטפת של הדירות.

ניהול פרויקטים

V מספקת שירותי פיקוח בניה וניהול פרויקטים, משלב הייזום ועד לקבלת היתר הבנייה, תוך תיאום מיטבי בין הגורמים השונים. בשונה מחברות פיקוח, מקיימת V פעילות יזמית ובניה עצמית נרחבת, אשר מקנות לה ידע מקצועי מקיף. כתוצאה מכך, מתאפיינים הפרויקטים שתחת ניהולה בחשיבה תכנונית חכמה וניצול מיטבי של שטח הדירות, תוך הימנעות משגיאות וחיסכון בעלויות.

נשמח להיפגש איתך

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.