אודות

V יוזמת ובונה פרויקטים למגורים ופרויקטי התחדשות עירונית במרכז ישראל, תוך התמקדות בתל אביב. בראשה עומדים מייסדי החברה, לצד בני הדור השלישי במשפחות סופר, בן צור וסהר. השילוב בין ניסיון המתפרס על פני 5 עשורים לדינמיות מקצועית וניהולית הוביל לצמיחה עקבית של V, מאז הקמתה. 

צוות החברה בוחר בקפידה את הפרויקטים מתוך אמונה שרק כך ניתן להעניק את מלוא תשומת הלב לכל פרויקט. הקשר הישיר הוא עם בעלי החברה אשר מטפלים באופן אישי ויומיומי בפרויקטים שנבחרו.

כדי להבטיח עמידה בסטנדרט הבניה הגבוה ביותר, מבצע צוות V את כל הפרויקטים בכוחות עצמו – החל משלב איתור הפרויקטים ורכישת הקרקעות, דרך ביצוע עצמי של הבנייה ועד למסירת הנכסים ללקוחות וליווי שלהם בתקופה שלאחר המסירה.

V עובדת בשיטות הבנייה המתקדמות ביותר, ומיישמת את החידושים האחרונים בתחום הבנייה.

V פועלת בהתאם לגישה שירותית מתקדמת, המושתתת על שקיפות וזמינות מרביות. כל המידע מונגש ללקוחות החברה באופן פשוט ובהיר והם מקבלים עדכונים תקופתיים, לפי דרישה. בנוסף, עומד לרשותם איש קשר מבעלי החברה, המספק מענה מהיר לכל שאלה.

התנהלותה העסקית השקולה של V והיקף הנכסים הנרחב שבבעלותה, מקנים לחברה איתנות פיננסית ואמון רב מצד המערכת הבנקאית בישראל. כתוצאה מכך, נהנים לקוחותיה מבטחון מלא ומשקט נפשי.

הצוות

אנחנו מאמינים שהגורם האנושי הוא בעל המשקל הרב ביותר בענף הבנייה, בו פועלות חברות כה רבות. לכן, אנחנו בוחרים בקפידה את הצוות שלנו ומקפידים להתנהל בהתאם לדרך שהתוו מייסדי החברה, המשלבת צניעות, חריצות, אמינות ומקצוענות. 

השילוב המיוחד בין השותפים משקף שיתוף פעולה בין דור המייסדים לדור הצעיר, ומייצר קבוצה חזקה, אנרגטית ועם ניסיון רב.

רן סהר

רן סהר הוא יזם נדל"ן. 

יחד עם שותפיו לחברה, הוא מוביל את פעילותה של V.

לצד ידע וניסיון בתחום הנדל"ן, מביא איתו רן כלים מקצועיים מתקדמים מעולמות הפיננסים והחשבונאות.

כרואה חשבון מוסמך, עבד בפירמת ראיית החשבון העולמית Ernst & Young ושימש כמתרגל פרונטלי בחשבונאות פיננסית במרכז הבינתחומי הרצליה.

לרן תואר ראשון בהצטיינות יתרה במנהל עסקים, עם התמחות בחשבונאות, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

אוהד בן צור הוא יזם נדל"ן, בעל 12 שנות ניסיון מקצועי.

את דרכו המקצועית החל לצד אביו, חזי בן צור, ממייסדי החברה.

לאוהד ידע וניסיון עשירים בכל תחומי ענף הנדל"ן, תוך התמקדות בביצוע תהליכי בניה ובפיקוח עליהם.

לאוהד תארים ראשון ושני בהצטיינות בהנדסת תעשייה וניהול, מאוניברסיטת תל אביב.

אוהד בן 39, נשוי ואב לשלושה.

אוהד בן צור

יאיר סהר

יאיר סהר הוא איש עסקים הפעיל בתחומי היהלומים, הנדל"ן וההייטק.

יאיר כיהן כנשיא בורסת היהלומים הישראלית וכיו"ר מפעלי בורסת היהלומים, וכיום, הוא משמש כנשיא כבוד של בורסת היהלומים הישראלית וכנשיא כבוד של בורסת היהלומים של  ניו יורק (ה-DDC).

בשנת 1994 הקים יאיר עם חזי סופר וחזי בן צור את חברת היזמות והבניה "גבעת צדק", ובשנת 1999, הקים את "סהר עתיד יהלומים בע"מ'", העוסקת בייצור וייצוא יהלומים לשוק העולמי. בשנת 2010 העניק נשיא המדינה, שמעון פרס, לחברה תואר "יצואן מצטיין של ענף היהלומים".

יאיר בן 61, נשוי ואב לארבעה.

חזי סופר הוא יזם נדל"ן, בעל 50 שנות ניסיון מקצועי.

את דרכו המקצועית החל לצד אביו, אנוואר סופר, ממקימי ענף הנדל"ן ברמת גן וזוכה תואר "יקיר העיר".

בשנת 1984, הקים עם חזי בן צור את חברת "סופר בן צור", מחברות היזמות והבנייה המוכרות והוותיקות ברמת גן. עשור לאחר מכן, הקים עם יאיר סהר וחזי בן צור את "גבעת צדק", חברת יזמות ובנייה שבנתה עשרות פרויקטים במרכז הארץ.

חזי בן 67, נשוי ואב לשלושה.

חזי סופר

אנחנו מאמינים שהגורם האנושי הוא בעל המשקל הרב ביותר בענף הבנייה, בו פועלות חברות כה רבות.

לכן, אנחנו בוחרים בקפידה את הצוות שלנו ומקפידים להתנהל בהתאם לדרך שהתוו מייסדי החברה, המשלבת צניעות, חריצות, שאפתנות ועבודה קשה.

נשמח להיפגש איתך

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.